Austrálska raperka Iggy Azalea sa vo svetovom šoubiznise objavila len v roku 2013, no do hudobného priemyslu zapadla priam dokonale. Navonok nenápadná a pekná speváčka sa dostala do povedomia najmä spoluprácouna skladbe ,,Black Widow” so speváčkou Ritou Orou, či singlom ,,Fancy”, ktorý naspievala s Charlie XCX.

Iggy Azalea pôsobí v svetovom šoubiznise len tri roky, no aj za tento krátky čas si už stihla vybudovať slušnú základňu fanúšikov. 26-ročnej hviezde však rýchla sláva zjavne neprospela, pretože pri snahe podobať sa svojim slávnejším kolegyniam podstúpila už nejednu plastickú operáciu. Najskôr si nechala upraviť iba nos, neskôr poprsie a teraz sa hovorí o tom, že nemá prirodzený ani ,,svoj” zadok. Niečo však na tomto podozrení evidentne bude, pretože nepomer medzi jej štíhlym driekom a obrovským pozadím je priam do očí bijúci! Veď sa pozrtite samé.

🌊

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Finding a way to wear fur in summer. 😝

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Foto: beautyscenery.com, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.