Od doby, ako sa Gábor Bokor alias Boki objavil v šou Československo má talent, prešli len dva týždne. Avšak odvtedy ho už stihol spoznať celý národ – video z Bokiho vystúpenia spôsobilo na internete doslova šialenstvo. 23-ročný raper sa ale za ten krátky čas opäť posunul dopredu, pred malou chvíľou dokonca predstavil nový videoklip!

Boki má aktuálne našliapnuté na hviezdnu kariéru. Po tom, čo všetkým vytrel zrak v Československo má talent, sa jeho skladba Poď tancuj stala zo dňa deň hitom. Mladému raperovi dokonca zložil poklonu aj jeho starší a skúsenejší kolega Kali, ku ktorému ho mnohí fanúšikovia prirovnávajú. Čo je ešte prekvapujúcejšie – kým v televízii môžeme sledovať stále kástingové kolá Talentu, fešák zo Šamorína už stihol predstaviť novú skladbu, a to i spolu s videoklipom.

Boki

Boki chce motivovať mladých

WAU je názov Bokiho novinky, ktorá má byť motiváciou pre dnešnú mládež. „V skladbe WAU vyjadrujem vďačnosť Bohu za to všetko, čo mám. Chcel by som trošku namotivovať mladých ľudí, aby si viac vážili to, čo majú. Ak jediná modlitba, ktorú v živote poviete, bude ĎAKUJEM, bude to úplne stačiť! Zmena v živote začína vďačnosťou,“ prezradil nám ambiciózny raper.

Boki

Rapovým esám rastie konkurencia

O videoklip k songu WAU sa postaral Gáborov šikovný kamarát Ferenc Németh ( F.R.K.) a o hudbu nemenj šikovný maďarský producent Robert Tar. Ruku k dielu zároveň priložili i ďalší ľudia, ako Oiver Diosi, Zdeno Baláž, Livia Bernatová a Dominik Kubulák, ktorý je Bokiho osobný fotograf. Ako sa raper vyjadril, BmMusic je rodina a on je všetkým menovaným nesmierne vďačný za pomoc.

Pozrite si novinku modrookého rapera, ktorou vás presvedčí, že čestné miesto na československej hudobnej scéne mu právom patrí. Rytmus, Ego, Kali, Spirit či Separ, majte sa na pozore!

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/tvjoj, bokmajster