Zrušenie všetkých hromadných podujatí kvôli pandémii prišlo pred pár mesiacmi raperovi Michaelovi Kmeťovi, ktorý vystupuje pod prezývkou Separ, viac než vhod. Plánované koncertné vystúpenia by totiž musel tak či tak odložiť, keďže zistil, že jeho telo zasiahla rakovina. Známy hudobník sa teda mohol v tichosti liečiť a sústrediť sa iba na seba. 

,,Posledné tri mesiace som strávil na chemoterapii.. Áno.. rakovina.. Chemoterapia a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil.. netušil som, v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť,” 17. decembra šokoval na svojom Instagrame Separ, ktorý fanúšikom priznal, že mu síce jeden nádor vybrali, no CT vyšetrenie odhalilo, že sa mu choroba rozrástla aj do iných častí tela. A hoci sa chcel najprv bývalý partner speváčky Tiny vybrať alternatívnou cestou, lekár ho postavil pred krutú realitu, a to, že nemá čas špekulovať.

,,Chemo je fakt zlo, ale dá sa to zvládnuť.. dnes som bol na kontrole, či zabrala.. prvé výsledky hovoria, že ÁNO.. čakám ešte na jednu správu od človeka z CT, ale vyzerá, že som vyhral,” pokračoval vo svojom príspevku hitmaker, ktorý má v tieto dni obrovský dôvod na radosť. Konečne sa dočkal spomínaného verdiktu, jasne hovoriaceho, že je vyliečený!

,,Možno ste si všimli, že track s Restom začína vetou – nedostala ma rakovina, more, Separ je späť. Chcem tým oficiálne povedať, že som tú sviňu porazil, takže díky za vašu podporu,” na konci roku 2020 odkázal fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete šťastný 34-ročný raper, narážajúc na skladbu s názvom Mike Tyson.

Zdroj/Foto: Instagram/separ_dms