Nie je tajomstvom, že raper Kali sa už o pár dní stane otcom svojho prvého bábätka, ktoré nosí pod srdcom jeho priateľka Alica. Avšak hudobník sa jej snaží so všetkým pomáhať. Najnovšie sa vybral na kúpu odsávačky na mlieko, po ktorej sa zamyslel nad ťažkým údelom tehuliek.

Kali a jeho krásna Alica by sa mali stať rodičmi v polke februára, pričom raper by si prial, aby to bolo presne štrnásteho, a teda v deň zamilovaných. Dvojica už doťukáva len detaily, avšak ako hudobník prezradil, veľa vecí budú riešiť za pochodu.

Kali

Alicka je ale šťastná žena, že má pri sebe práve tak uvedomelého partnera, ako je Kali. Veľa mužov totiž tehotenstvo a všetky problémy spojené s ním, a že ich väčšinou nie je málo, berie ako samozrejmosť. Rešpšktu, pocty a milého slova sa preto niektoré budúce mamičky od svojich polovičiek ani nedočkajú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ženy, mamy… strašne vás cením a máte môj rešpekt, že sa viete usmievať AJ po celých 9-tich mesiacov, kedy dostávate kopačky a hlavičky v tom brušku + všetky tie stavy spojené s tehotenstvom. Pôrodné bolesti si nevyskúšam, ale odsávačka je tiež haluz. Všetky ženy, ste KRAAA LOOO VNEEE…a samozrejme, každý chlap má tú svoju,” zanechal na svojom Instagrame odkaz budúci otecko a ženáč Kali, čím určite vyčaroval úsmev na tvári nielen tehuľkám.

Kali

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic