Verní fanúšikovia rapera Kaliho zrejme vedia, že po boku obľúbeného hudobníka nestoja len dve milované dievčatá – manželka Alicka a dcérka Nelka, ale aj pyšný tatko. Práve on oslávil pred pár dňam svoje narodeniny, pričom pri pohľade naňho by ste pomyselný počet sviečok na torte určite neuhádli.

Počas karanténneho obdobia vymenil raper Kali koncerty za chvíle strávené s rodinou, a tak mohol byť každý deň na blízku manželke Alici a ich ročnej dcérke Nelke. Aktuálne sa už síce jeden z najžiadanejších slovenských interpretov opäť pomaličky vracia do starých koľají, no medzitým si stále vie nájsť čas aj na svojich najmilovanejších.

Kali

Počas uplynulého víkendu sa Bratislavčan vybral do neďalekého Slovenského Grobu, kde spolu s rodinkou oslávili narodeniny jeho otca. Avšak ak by Kali na Instagrame neprezradil tatkov vek, zrejme málokto by vysmiatemu štramákovi tipoval toto číslo.

,,Bodaj by som mal v tvojom veku takú kondičku, postavu a energiu. Všetko naj ku 62-ke, takže k 26-tke, tato! A ĎAKUJEM,” spoluautor aktuálneho veľkého letného hitu Toto leto zanechal pri spoločnej fotografii s otcom, ktorému pred dvomi rokmi venoval i pieseň Späť domov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic, YouTube