Po tom, ako sa raper Gábor Bokor objavil v šou Československo má talent, sa rad jeho fanúšikov obohatil o poriadne množstvo dievčat, pričom niektoré z nich si naňho rozhodne robili i zálusk. Kým ale ešte donedávna visela vo vzduchu ako-taká šanca, dnes si už, milé dámy, musíte nechať zájsť chuť. Boki je totiž zadaný!

Napriek tomu, že Boki je už na hudobnej scéne nejaký ten piatok, obrovský príval popularity sa dostavil až s príchodom Talentu, kde skončil na krásnom druhom mieste. S kariérou hudobníka, navyše ešte pohľadného, idú ale vždy ruka v ruke aj zástupy dievčat, ktoré sa snažia rôznymi spôsobmi získať pozornosť svojho idola. 24-ročný sympaťák zo Šamorína nie je výnimkou a netají sa ani tým, že ho nežnejšie pohlavie často atakuje i pikantnejšími správami.

Všetky fanúšičky však v týchto dňoch dostávajú červenú, keďže Boki začína svoj instagramový profil čoraz viac obohacovať o príspevky s pôvabnou slečnou, ktorá dokonca pochádza z rovnakej brandže. A hoci sa spočiatku mohlo zdať, že sú len kamaráti, ako sa ukázalo, medzi hudobníkom a 17-ročnou brunetkou menom Dita je to omnoho vážnejšie.

,,No ono je to také zložité. Sami nevieme, kedy sme sa dali dokopy, ale spojila nás hudba, keďže aj Dita sa venuje rapu a spevu,” Boki reagoval na našu otázku, odkedy tvorí pár so svojou novou láskou, ktorá má už na konte taktiež niekoľko vlastných hudobných počinov.

Presný dátum tak v tomto prípade rozhodne podstatný nie je – dôležite je, že to zaľúbecnom klape, pričom treba uznať, že im to spolu nesmierne pristane!

Boki a Dita

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Dita – Navždy

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/bokmajster, real_dita