Zástupcovia slovenských miest a dedín sa nachádzajú na farmárskom statku dlhé týždne, ich pohľady na svet sa preto postupne skresľujú. Tento faktor sa najviac odzrkadľuje na medziľudských vzťahoch, kedy sa poniektorí farmári uchyľujú k netypickým praktikám. Dôkazom je najnovší Matúšov obrat o 180 stupňov voči najlepšej kamarátke Xénii!

Mladí pracanti vytvorili nerozlučnú dvojku hneď v prvý týždeň pobytu vo vidieckej usadlosti, kedy sa spoločne stali sluhami. Odvtedy to medzi nimi viackrát zaiskrilo až natoľko, že mohli diváci upadnúť do úvah o potenciálnom zrode romantického spojenia.

xenia matuš farmaMatúš Jaroš ale svojej povesti vychýreného baliča nič dlžný neostáva, keďže len prednedávnom presedlal záujmy na Katarínu Pohančaníkovú. Potetovaný mešťan chvíľu plával od jednej krásky ku druhej, až sa napokon definitívne rozhodol – jeho srdce patrí Katke!

Katka Pohančaníková Farma

Avšak bývalá účastníčka Miss vraj k nemu stále prechováva potláčané city, čo sa teraz zdatný mladík pokúša obzvlášť nevhodným spôsobom eliminovať. Na krehkú plavovlásku vyskočil pri rutinnej chvíľke relaxu a svoj výstup ukončil drsnými slovami. ,,Tu nie si doma. Ja som ti cudzí človek,” znelo trpké vyjadrenie, po akom sa Xénia otočila na päte a zmizla.

Krátko nato využil farmársky Casanova prvú možnú chvíľku, kedy sa mohol konečne bez zábran ku svojej vyvolenej slečne pritúliť. 30-ročnej dedinčanke venoval okrem pozornosti aj niekoľko hrejivých dotykov a nežných pohladení, akým sa ona vôbec nebránila. Sympatický Košičan sa teda rozhodol blízkej spriaznenej duše zbaviť tým, že sa k nej bude správať hnusne, čo si Xénia Gregušová rozhodne nezaslúžila!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza