Veronika a Daniela Nízlové sú neodlučiteľnou súčasťou slovenskej popmusic už od svojich školských čias, kedy sa objavili v detskej relácii Hviezdička. Dievčatá, ktoré doslova vyrastali pred očami verejnosti, sa na sociálnych sieťach neraz pochvália polonahými fotkami zo súkromia, no tentokrát unikol na svetlo sveta záber, ktorý mal zrejme ostať za dverami.

Zámer, vtip či nevinná snímka? Je tomu iba pár hodín, čo sa Tomáš Krúpa, manžel krásnej speváčky Veroniky Nízlovej, na Instagrame pochválil fotografiou, za ktorú ho asi nepochválila. Sympatickú brunetku totiž zachytil pri umývaní riadov v Evinom rúchu, čo okomentoval slovami: ,,Takto sa u nás v lete umýva riad.” Nuž, Twiinska má postavu doslova ukážkovú a evidentne aj vtipného manžela, ktorý sa ňou rád pochváli.

Veronika so svojim manželom Tomášom

Nahú Veroniku z dua Twiins môžete vidieť >>>TU<<<

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)