Či chceme alebo nie, s témou Covid-19 prichádzame do kontaktu denno-denne, čo trvá už takmer rok. Vo vyjadreniach ho neobchádzajú ani známe osobnosti, z ktorých si ho viaceré okúsili na vlastnej koži. Ochorenie neobišlo ani domácnosť herečky Viki Rákovej či jej blízkych. Aký má naň názor hviezda seriálu Susedia?

,,Už mi nie je často do smiechu.. Čím dlhšie toto obdobie trvá, mi je vždy ťažšie.. Doteraz som nemala nikoho pozitívne testovaného, kto mi je blízky a kto by mal ťažký priebeh… Už mám.. A je ich stále viac,” na Instagrame začala tému koronavírusu sympatická Viki Ráková, ktorá priznala, že kým sa v jej okolí nevyskytli ľudia s vážnejšími priznakmi, pristupovala ku Covidu ako ku chrípke, a to napriek tomu, že ho sama s rodinou prekonala.

viki rakova syn

,,Aj my sme boli pozitívni, ale mali sme veľmi ľahký priebeh. Strata čuchu a chuti, mierne bolesti hlavy. Neviem, kedy sa toto šialenstvo skončí, a koľko ľudí musí vážne ochorieť, a že do kedy budeme mať silu bojovať, aby naša duša veľmi neochorela…,” zamýšľa sa 39-ročná herečka maďarskej národnosti, ktorá následne ako matka poslala všetkým rodičom odkaz.

,,Máme tu ale deti, ktoré nás potrebujú, aby sme im denno-denne dokazovali, hoc aj na silu, že je všetko v poriadku. Teda ja si to tak myslím. Aby si z tohto nemilého obdobia pamätali len, že sme museli nosiť ,,ninja masky,,… A chcú nás, rodičov, vidieť šťastních, prítomných duševne aj fyzicky..,” napísala Viki, prikladajúc svoju vysmiatu fotku, aby vraj videla a vedela, že je takáto i v očiach vlastných detí a manžela, a nie s hlavou plnou starostí, strachu a neistoty.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rak.viki.rakova