Hudobníka Rakbyho máte možnosť vídať v televíznej šou, v ktorej prezentuje svoj život a súkromie. Okrem toho, že do neho vpustil kamery, pracoval aj na novom videoklipe, ktorý už uzrel svetlo sveta. My musíme uznať, že jeho skrytý zmysel je minimálne zaujímavý.  

Najnovší Ramonov počin nesie názov ,,Prázdna“. Ak by ste sa chceli zamýšľať nad tým, čo znamená, skúste si skladbu vypočuť a všetko hneď pochopíte. Rakby sa zameral na hlúpučké pipenky, ktoré dennodenne stretávame na každom rohu. Je o dievčatách, ktoré majú pocit, že dobrá postava a pekná tvárička stačí naozaj na všetko, ale keď otvoria ústa, chlap sa chytá za hlavu. Uznávame, že text je naozaj výstižný, no miestami až trápny a videoklip vtipne podčiarkuje podstatu celej myšlienky. Či už budete hudobný počin milovať alebo nenávidieť, vyjadruje jednoduchú pravdu, že nie každá kráska je aj múdra a nie každá šedá myška je na zahodenie.

Mužské oko určite potešia krásne postavičky dievčat, ktoré si strihli úlohy ,,hlúpych pipeniek“. Okrem iných sa v luxusnom videoklipe objavuje aj tanečník a choreograf Filip Jankovič, ktorý sa stal pre zmenu aj režisérom celého projektu. V úlohe šedej myšky ste si mohli všimnúť Rakbyho dlhoročnú priateľku Mony Sakmanovú, ktorú po nakrúcaní v Turecku požiadal raper o ruku. A hádajte, aká bola odpoveď? :)

Foto/Video: Youtube