5. marca ubehlo presne 30 rokov, ako prišiel na svet jeden z najpopulárnejších slovenských raperov. Ramón Beňo tak pri príležitosti svojho sviatku zverejnil krásnu fotografiu so svojou milovanou rodinkou.

Ramón Beňo, ktorý v minulosti vystupoval na hudobnej scéne pod prezývkou Rakby, sa do povedomia širokej verejnosti dostal vďaka veľkému hitu Ukáž mi lásku. Odvtedy však už prešlo osem rokov a dnes je z úspešného Nitrančana fešný 30-tnik.

Rakby

Na sklonku uplynulého roka sa stal z Ramona hrdý otec prvého synčeka, ktorého mu porodila jeho krásna snúbenica a zároveň známa tanečnica Monika Sakmanová. Malý drobček dostal meno po ockovi a rastie ako z vody, čoho dôkazom je nádherný rodinný portrét rozkošnej trojice – úžasnou snímkou sa známy sympaťák pochválil pri príležitosti svojho okrúhleho sviatku.

Rakby

,,30 rokov života mi ubehlo divoko spontánne a hlavne s úsmevom, nech sa dialo čokolvek. Ďakujem za tento život a za všetko, čo mám. Rodina je najvác,” okomentoval svoju fotografiu Rakby, ktorý pred dvomi dňami oslávil 30. narodeniny. Dodatočne želáme všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/monysakman, ja_som_ramon, rakbybeno