Určite ste si už niekedy povedali: ,,Nemôže byť nič horšie, ako..” to, čo sa stalo práve teraz vám. Život vie byť občas poriadne uštipačný a pripraviť nečakané situácie, z ktorých nebadať žiadne východisko. Že neviete o čom hovoríme? :)

Ak patríte medzi ,,šťastlivcov”, ktorí majú vďaka svojej samotnej existencií o zábavu postarané, priložené snímky evidentne budete poznať z každodenného života. Zapečený telefón do koláča, pokorenie práve zabetónovaného chodníka či vyliata farba v novom aute vás predsa nemôžu ničím prekvapiť. V prípade, že ste však úplne obyčajným človekom, ktorému sa sem- tam pritrafí niečo, akoby naschvál, berte tieto fotografie ako výstrahu pred vecami, ktoré by ste určite nikdy nechceli zažiť. :) 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)