Radovi Dulinovi patrí nálepka najväčšieho zvodcu Farmy 11. Po tom, ako sa v posteli zblížil s 19-ročnou Mirkou Csorbovou, ktorej srdce i telo dnes už patrí péčkovému hercovi Matejovi Jurkovičovi, zahorel vášňou k odvážnej fotomodelke Kristy Dali. Možno by na tom nebolo nič zlé, keby sa na Popradčanove nemiestne excesy neprizerala jeho snúbenica Ivka, ktorá sa konečne rozhodla zareagovať na všetky zvedavé otázky, týkajúce sa jej vzťahu.

Rado hneď v prvých dňoch na farme spravil poriadny prešľap, keď dovolil, aby v posteli jeho “mužstvo” obchytkávala Mirka. Pár dní nato však pritvrdil – jeho sympatie sa preniesli na Kiku zo Senca, s ktorou si už niekoľko týždňov vymieňa objatia, bozky či iné prejavy náklonnosti, ktoré ostali ukryté pod perinkou.

Naozaj mal Rado na farme povolenú neveru?

Diváci Farmy 11 si neustále kladú otázku, čo na situáciu hovorí podvedená Ivka, ktorá s Radom žije 6 rokov, pričom na prste nosí i snubný prsteň. Kým 30-ročný východniar pred kamerami tvrdil, že mu snúbenica radovánky na statku dovolila, ona má na jeho neveru úplne iný názor. ,,Ona to presne vedela, keď sem pôjdem – ja som jej hovoril, že sem majú ísť nejaké pekné baby. Povedala mi, že choď a uži si to, lebo v živote už druhú šancu nedostaneš. Ja keď vyjdem von, tak budem znova ten Rado so svojou snúbenicou,” vyjadril sa Dulin. Avšak je to naozaj tak?

Krásna Ivka, ktorá aktuálne prežíva nezávideniahodné obdobie, dala na Instagrame obdivovateľom možnosť, aby sa jej čokoľvek opýtali. Samozrejme, viacero otázok smerovalo práve k tomu, či svojmu milému neveru na farme naozaj dovolila. Všetky odpovede mladej mamičky však boli záporného charakteru – a teda, priateľovi žiadne iné ženy neschválila. ,,Určite chcú mať sledovanosť, ale ak milujem, neurobím to nikdy,” reagovala tiež na to, či vzťah Rada a Kiky nemôže byť len súčasťou scenáru.

Budú po Farme spolu?

Ďalej pôvabná plavovláska, ktorá má vyštudované dve vysoké školy, uviedla, že by do svojej polovičky nikdy nepovedala, že by bol podobných vecí schopný – doposiaľ ju vraj nikdy nepodviedol. Aspoň tak to pred ňou tvrdil on.

To, či Ivka partnera navštívi na Farme, či nosí ešte stále prsteň, či bude po Radovom návrate do reality stáť po jeho boku alebo či už nie je náhodou aj single, si môžete prečítať v priložených obrázkoch.

Radovas sn'úbenica Ivka

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/ivka.babi