,,Aj v tomto období, v ktorom žijeme, sa dejú zázraky,” známy slovenský spevák a moderátor magicky vyjadril aktuálne dianie v jeho domácnosti, kde sa napriek nepriaznivému vývoju s pandémiou tešia z úžasnej novinky. Rodinka ukecaného fešáka z televíznych obrazoviek sa totiž už o pár mesiacov rozrastie o nového člena.

Bývalý finalista šou SuperStar Thomas Puskailer to dokonale vystihol. Kým na nás sa zo všetkých strán valia predovšetkým správy o druhej vlne epidémie Covid-19, celoplošnom testovaní či politických doťahovačkách, on a jeho manželka sa naladili na celkom odlišnú frekvenciu.

thomas puskailer manželka

Thomas spoločne so šarmantnou Abbie privítajú onedlho druhé dieťatko, ktoré pribudne ku takmer trojročnému bračekovi Noahovi. ,,Chcem sa s vami všetkými podeliť o radostnú správu, že naša rodina sa rozrastie a čakáme naše druhé dieťa… Sme neskutočne šťastní, že sa môžeme stať dvojnásobnými rodičmi,” jojkársky moderátor s asi najširším úsmevom v brandži neskrýval dojatie a úprimné nadšenie. K radostnej správe blahoželáme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

thomas puskailer dieťa

Zdroj|Foto: Instagram/Thomaspuskailer