Tak tomu sa povie prekvapenie! Obrovský baby boom v slovenskom šoubiznise pokračuje skvelou správou o očakávaní potomka slávnej slovenskej speváčky. Kráska, ktorej meno sa i tento rok nachádza v nomináciách prestížnej ankety OTO, sa onedlho stane trojnásobnou maminou.

Reč je o multi talentovanej hudobníčke Márii Čírovej, práve jej manžel pred pár hodinami verejne potvrdil novinku o prípravách na tretie dieťatko. Nežná slovenská umelkyňa má synčeka Huga a dcérku Zoe, ku ktorým o pár mesiacov pribudne súrodenec.

Maria Cirova deti

“Áno, je to pravda. Moja manželka čaká dieťa. Je v treťom mesiaci a bolo to plánované,” Čírovej manžel Maroš vyzradil detaily pre ženský jojkársky magazín. Bývalá moderátorka speváckej súťaže The Voice má prvý trimester úspešne za sebou, pričom nielen ona s partnerom, ale aj ich dve spoločné ratolesti sa už bračeka či sestričky nevedia dočkať.

“Naše dve deti sa tiež veľmi tešia. Dávnejšie sme sa o tom s nimi rozprávali, takže to pre nich nebolo žiadne prekvapenie,” odhalil Máriin životný partner. Zdá sa, že stabilný párik o rozrastení rodinky uvažoval už dlhšiu dobu a teraz sa im sny o treťom potomkovi podarilo naplniť. K radostnej správe srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

telerano

Zdroj: Prezenu.joj.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, mariacirova