Tomu sa povie radostná správa! Po tom, ako sa z Krstíny Farkašovej stala v máji nečakane pani Tormová, nám pár mesiacov po svadbe úspešná herečka a blogerka oznámila radostnú novinu. Do jej krásnej rodinky pribudne nový človiečik!

Kristína Tormová aktuálne hviezdi v jojkárskom seriáli Som mama – stvárňuje v ňom hlavnú hrdinku Tinu. Jej postava bola inšpirovaná práve herečkiným osobným životom, v ktorom vychováva päťročné dvojičky Elu a Matildu. K milovaným dievčatám však už o pár mesiacov pribudne súrodenec.

Kristina Tormova

O životnej novinke sa Kristína podelila s fanúšikmi na sociálnych sieťach. ,,Minulý rok bol šialene šialený. Rok splnených snov, snovej práce, snových zážitkov, vysnívaných ciest a vysneného bonusu. Všetko sme stihli! Nie, tentokrát to nie je prežratosť ani vyprážaný syr,” napísala známa Slovenka k fotografii, kde si vo svojom ikonickom pásikavom tričku s nápisom Vyrábam nového človiečika. A čo si dokázal ty? drží už viditeľne tehotenské bruško.

Ďalej krásna tehuľka skonštatovala, že boli s manželom Petrom veľmi šikovní. ,,Som na nás pyšná. Aj staršie sestry sú pyšné,” dodala herečka, ktorá vo vlastnom blogu priznala, že Som mama sa stal skutočne najplodnejším seriálom. ,,Tri zo štyroch hlavných ženských postáv tak veľmi uverili svojim postavám, že z tých vypchatých tehotenských brúch otehotneli. K Zuzkinej Leyle, Danielkinej Hanke sa pripájam aj ja. Dokonalé,” rozcítila sa Kristína, ktorá narážala na nedávne pôrody kolegýň Zuzky Kanócz a Danky Šencovej.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristina Tormova

Zdroj: Facebook/Kristína Tormová, kristinatormova.sk | Foto: Facebook/Kristína Tormová,