Click here!
Oddych Radosť aj sklamanie: Takto dopadli manželstvá zo Svadby na prvý pohľad!
Svadba na prvy pohlad

Radosť aj sklamanie: Takto dopadli manželstvá zo Svadby na prvý pohľad!

Tri páry a štyri týždne plné dramatických situácií, ale i veľkého šťastia, ktoré by malo byť bezpochyby súčasťou každého manželstva. Šou Svadba na prvý pohľad uchvátila celé Slovensko, sledujúce, ako sa vyvíjajú vzťahy medzi ľuďmi, prvýkrát sa vidiacimi až pri “oltári”. Všetci sú však zrejme najviac zvedaví na to, či dvojice ostanú spolu aj po vypnutí kamier. Tu je odpoveď!

Budú spolu? Nebudú spolu? Tieto otázky si pri pohľade na troch novomanželov zo šou Svadba na prvý pohľad kládli všetci jej diváci. Po tom, ako dvojice absolvovali spoločnú večeru, ktorá sa vďaka Ivanovi a Lucii neniesla príliš v príjemnej atmosfére, ostal každý zúčastnený počas noci osamote, aby mal čas premyslieť si, ako ďalej. A na ďalší deň to prišlo – páriky sa dostavili pred odborníkov, ktorým mali vyrieknuť svoj verdikt.

Ľubo a Júlia

Júlia a Ľubo k sebe od začiatku sedeli doslova ako ri* na šerbeľ. Aj keď medzi sebou mali sem-tam nejakú ostrejšiu výmenu názorov, pôsobili kompatibilne a zamilovane. Preto možno nikoho neprekvapí, ako sa napokon sympatickí blondiaci dohodli.

,,Chcem sa ti poďakovať, že si mi v tých dôležitých momentoch bola oporou, že si ma povzbudzovala, že mi stále veríš. A ja dúfam, že ešte spolu zažijeme viacej takých tých pekných momentov a moje rozhodnutie je, že chcem, aby sme zostali spolu,“ precitol fešný športovec. Usmievavej kráske v tej chvíli pravdepodobne padol zo srdca veľký balvan, nakoľko by sa v budúcnosti tiež rada videla po Ľubovom boku.

svadba na prvy pohlad

Stano a Gabika

Sledovať Stana a Gabiku bolo v istých chvíľach naozaj až fascinujúce – napriek tomu, že sa prvýkrát videli až na svojej svadbe, fungovali tak, akoby spolu žili niekoľko rokov. Avšak bolo badateľné, že východniar “to” cítil o niečo silnejšie než jeho partnerka – počas manželstva sympatickej veterinárke vylial niekoľkokrát svoje emócie, pričom romantické vyznanie si nechal aj na záver.

,,Mám ťa rád, Gabika. Si skvelý človek a cítim sa s tebou veľmi dobre… Tak, Gabika, ja by som bol rád, keby sme to ešte skúsili spolu. Čo môžeme stratiť?” Stano sa prihovoril svojej polovičke, čím ju poriadne prekvapil. Či Gabika čakala iné slová, nevedno, no isté je, že na pokračovanie vzťahu nečakane prikývla.

Stano a Gabika svadba

Ivan a Lucia

Hovorí sa, že do tretice všetko dobré, avšak v tomto prípade to, bohužiaľ, neplatí. Vzťah páru, na ktorý sú pravdepodobne diváci zvedaví najviac, nakoľko sa s ním od začiatku ťahali rôzne problémy, happyendom neskončil.

,,Moje rozhodnutie, či teda ostať v manželstve alebo teda sa rozísť, je v podstate rozchod. Myslím si, že pre nás obidvoch bude lepšie, aby sme neboli spolu,“ zaznelo z Ivanových úst, čo bolo pre Luciu veľkým šokom. Ešte deň dozadu totiž svojim kolegom pri spoločnej večeri hovoril, ako sa do svojej manželky zamiloval na prvý pohľad. Láska však podnikateľovi zrejme nestačí. Inštruktorka baby plávania, ktorá chcela dať konflikty bokom a minulosť zahodiť za hlavu, napokon šancu nedostala. ,,Mrzí ma, že to takto dopadlo,“ s plačom skonštatovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, lubo.mazura