Svadba je dlhoočakávanou chvíľou v živote každej ženy, ktorá je plná emócií a nezabudnuteľných zážitkov. Okamihy plné romantiky, nekonečného šťastia, vtipných situácií, no niekedy aj chvíle, kedy sa nám tlačia slzy do očí. Toto sa vždy podarí dokonale zladiť aj tvorcom seriálov. Pripravili sme pre vás rebríček TOP 8 seriálových svadieb, ktoré vás určite nenechajú chladnými. 

 

8. Judith & Dr. Herb z Dva a pol chlapa

Panovačná Judith, ktorej nevyšiel prvý vzťah s Alanom Harperom, sa vrhne do manželského zväzku s doktorom Herbom. Svadobný obrad je sprevádzaný vtipnými hláškami Charlieho Harpera, ktoré nie sú ničím neobvyklým a tiahnu sa takmer všetkými sériami tohto populárneho seriálu.

7. Penny & Leonard z Teórie veľkého tresku

Svoj vysoko nepravdepodobný vzťah doviedli do úspešného konca aj servírka Penny a fyzik Leonard zo seriálu Big Bang Theory. Hoci boli spočiatku len najlepšími priateľmi, každý milovník tohto seriálu čakal už len na to, kedy sa dá dvojica dohromady.

6. Lorelai & Luke zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov

Už z prvých častí seriálu bolo očividné, že Lorelai a Luke k sebe jednoducho patria. Nasledovali však 4 série, počas ktorých každý čakal, kým sa dajú dokopy. Šťastie im ale netrvalo dlho, pretože Lorelai Luka podviedla, avšak aj napriek tomu si k sebe nakoniec cestu našli.

5. Paige & Henry zo seriálu Čarodejnice

Mystický seriál s tromi hlavnými hrdinkami, sestrami Halliwellovými, sa taktiež dočkal aj romantických scén. Jednou z nich bola svadba najmladšej zo sestier- Paige spolu s Henrym.

4. Donna & David z Beverly Hills 902 10

Jeden z najobľúbenejších seriálov 90. rokov bol aj Beverly Hills 902 10, pri ktorom sme s napätím sledovali dospievanie, prvé lásky, ale aj bolestivé sklamania hlavných postáv. Nezabudnuteľným momentom sa určite stala svadba Donny a Davida, ktorí si svoju lásku vyznali s týmito nádhernými a romantickými slovami.

3. Bernadette & Howard z Teórie veľkého tresku

V prítomnosti najlepších priateľov si svoje ÁNO povedal aj tento seriálový pár. Stále usmiata a milá Bernadette s úplne odlišným Howardom, ktorých svadba sa odohráva na streche bytového domu Sheldona, Leonarda a Penny.

2. Carrie & pán Božský zo seriálu Se* v meste

Hoci prípravy na svadbu boli veľkolepé, aj sklamanie z nej zažila hlavná hrdinka obrovské. Vysnívaná svadba dopadla ponížením nevesty, z ktorého sa Carrie veľmi dlho spamätávala. Pri tejto smutnej scéne neostane ani jedno oko suché.

1. Monica & Chandler z Priateľov

Medzi najobľúbenejšie scény seriálu Priatelia, ktorý nás na televíznych obrazovkách bavil dlhých 7 rokov, patrí určite svadba Moniky a Chandlera. Táto scéna má všetko, čo sme si od nej sľubovali – napätie, romantické vyznania lásky aj slzy. Zároveň diváka zo svadobnej nálady vytrhne vtipkovanie svojského Joeyho Tribianiho, ktorý budúcich manželov Bingovcov oddáva.

Video: YouTube | Foto: Facebook