Radoval Dulin sa po príchode na Farmu 11 zblížil hneď s niekoľkými súperkami. Po tom, čo mu robila v noci spoločnosť krásna Mirka z Východu, sa ocitol i po boku kontroverznej Kristíny Dali. Žiadaného farmára však čaká doma snúbenica, pre ktorú si cez kamery pripravil prekvapivý odkaz!

Na Farme došlo k ďalšiemu zblíženiu. Tentokrát to zaiskrilo medzi súťažiacimi Radom a Kristínou v domčeku farmára týždňa, pričom sa dvojica netajila, že obom chýba na opustenom statku niekto, ku komu by sa mohli v noci pritúliť.

Práve kvôli tomu si 38-ročný východniar neodpustil pár otvorených slov venovaných jeho milovanej snúbenici, ktorá ho čaká v pohodlí domova. „Ja by som moju priateľku nepustil tu, lebo vedel by som, že určite by tu bol nejaký chalan, ktorému prejaví nejaké city, on jej, a keď by sa vypilo, tak…,” zamýšľal sa pred televíznou kamerou.

„Ja ruky do ohňa by som za ňu dal, ale nie po mesiaci, po mesiaci a pol,” uviedol na rovinu, čím zrejme svoju lásku veľmi nepoteší. Žeby to bol skrytý náznak toho, čo od neho môže za pár týždňov očakávať? Nechajme sa prekvapiť, avšak jasné je, že snúbenica od neho povolenie na vstup do Farmy rozhodne nedostane.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram/Farma.Markiza, TV Markíza