Hoci si Rado Dulin doposiaľ nepripúšťal fakt, že by ho dlhoročná priateľka mohla kvôli romániku s modelkou Kristínou Dali skutočne opustiť, po extrémne stručnom, avšak veľavravnom odkaze z domu sa začína obávať najhoršieho. Večne nervózny východniar musí teda pristúpiť k ráznemu kroku – snúbenici napísal hneď dva listy.

Po tom, ako na farmu dorazila zásielka pre Radovana Dulina, ostal záletný pracovník ako obarený. Nedokáže myslieť na nič iné ako na to, čo sa bude diať po návrate do civilizácie. Kým doteraz ho svet tam vonku akosi nezaujímal, momentálne si plne uvedomuje, že ho už hrejivá náruč krásnej Ivky možno doma nečaká.

Rado Dulin Kristi Dali

38-ročný východniar sa pohráva s myšlienkou, či ho pred dverami spoločnej domácnosti so snúbenicou a nevlastnou dcérkou náhodou nečakajú pobalené kufre. Z toho dôvodu sa uchýlil k významnému rozhodnutiu a vylial si srdce prostredníctvom dvoch listov. Priateľku pritom prosí o jedinú vec – aby ho po skončení hry vypočula a mohla tak lepšie pochopiť pohnútky jeho skratového konania.

,,Myslím na teba stále každý deň, aj keď to tak nevyzerá, ale strašne mi chýbaš,” znejú úvodné slová, pri akých sa ani drsný farmár neubránil slzám. Rado sa údajne z reality šou nechystá odísť bez finančnej výhry a verí, že jeho vyvolená ešte úplne nespálila mosty. Zatiaľ čo celý obsah prvého listu záchranára poriadne rozcítil, o tom druhom nateraz mlčí. Jediné, čo spomenul, je fakt, že sa ďalšie vyjadrenia zaoberajú priamo jeho známosťou s fotomodelkou Kristínou Dali…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube