Radovan Dulin doposiaľ patril medzi farmárov, ktorí sa v populárnej reality show stávali strojcami najväčšej zábavy. Po tom, ako ale fešák predviedol divoké radovánky či strhujúci pánsky striptíz, jeho nálada sa z minúty na minútu pretočila na opačný pól. Čo sa skrýva za skleslosťou vychýreného farmárskeho Casanovu?

Keď sa zdatný východniar hlásil do súťaže, zrejme mu ani na okamih nenapadlo, že už o pár týždňov sa bude vodiť za ručičky s atraktívnou fotomodelkou. Rado má totiž doma snúbenicu, s ktorou tvorí pár už viac ako šesť rokov, pričom čochvíľa sa mala konať svadba.

rado kika farma

Možno to bol práve nedávny romantický sobáš na Farme, ktorý vo vodičovi sanitky prebudil poriadne rozporuplné emócie. Radovan sa totiž odrazu začal správať skleslo, s nikým nechce komunikovať a jeho povestná skvelá nálada sa záhadne vytratila. Prekvapenia sa ale dočkala práve jeho najbližšia kamarátka Kristína Dali, keď sa pokúšala zistiť, čo sa skrýva za jeho pochmúrnym naladením.

Sebavedomá kočka zo západného Slovenska sa spočiatku domnievala, že dôvodom zvláštnej zmeny postoja je smútok za snúbenicou. Rado ju však zaskočil so slovami, že problém tkvie skôr v tom, že dlhoročná partnerka Ivka mu akosi nechýba. ,,Mám zmiešané pocity,“ priznal farmár naznačujúc, že by ku Kike mohol prechovávať také hlboké emócie, že možno začal pomýšľať na definitívne ukončenie vzťahu „tam vonku“.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza