Po poslednom nástupe moderátorky Evelyn na statok to v niektorých súťažiacich doslova vrelo. Vyhrotené emócie neudržal východniar Radovan Dulin, ktorý si už nemohol odpustiť slovný útok na najväčšieho oponenta Mateja Jurkoviča. Práve zdatný svalovec na Farme vyvoláva najviac konfliktov, z čoho viacerým bojovníkom doslova tuhne krv v žilách.

Rado pri stole pravdy prehovoril za väčšinu farmárov, keď sa tvrdo pustil do idola mladučkej Mirky Csorbovej. Sebavedomý fešák bol obvinený z neustáleho taktizovania a osočovania, kedy dookola napádal východniarov za zle odvedenú robotu.

Farma 11

Drsní chlapi si za prítomnosti moderátorky a ostatných adeptov na výhru vymenili názory a napätie sa poriadne stupňovalo. Vo chvíli, kedy Rado doslova vybuchol, sa okrem brániaceho sa Mateja nikto iný v miestnosti nezmohol na jediné slovko.

Po vyostrenom konflikte nasledovalo mimoriadne silné tvrdenie, akým dal rozzúrený východniar jasne najavo, že mu slovná prestrelka ani náhodou nestačila. ,,Ja by som normálne, keby som mohol, ja by som mu pri stole jednu je*ol! Takú fajnú otcovskú, aby sa spamätal,“ vyhrážal sa Radovan. Ktovie, ako dlho pod takýmto enormným tlakom ešte vydrží nezaútočiť na svojho najväčšieho farmárskeho nepriateľa aj fyzicky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube