Na Farmu odchádzal síce zadaný, avšak to ešte netušil, že v šou stretne fotomodelku Kristi Dali, ktorá mu pomotá hlavu natoľko, že dá snúbenicu na druhú koľaj. Reč je o Radovi Dulinovi, ktorý 26. októbra “oslávil” s priateľkou Ivkou 6 rokov od zoznámenia. Pohľadný záchranár sa tak rozhodol, že svojej milej pošle cez kamery odkaz!

Rado Dulin si v reality šou Farma poriadne zavaril. Pred zrakmi tisícich televíznych divákov si totiž začal románik s modelkou Kristi Dali, a to i napriek tomu, že nechal doma vážny vzťah.

rado kika farma

26. októbra ubehlo presne šesť rokov, ako sa Rado s Ivkou spoznali na Donovaloch. V tento deň sa preto fešák z Popradu zavrel do búdky, kde produkciu Farmy poprosil, aby jeho snúbenici odovzdali odkaz, ktorý jej nahrá. Žiadne romantické vyznanie plné lásky či ospravedlnenie za to, ako sa správa na statku, však nečakajte. Dulin s vážnou tvárou, ktorá je preňho typická už niekoľko týždňov, Ivku len vlažne pozdravil a povedal, že mu chýba.

,,Chcem, aby ste jej poslali tento odkaz. Že mi moc chýba ona aj malá…,” ukončil svoje vyznanie smerované k ich výročiu. Následne premostil na kérku na ruke, na ktorej má vytotavané meno a dátum narodenia svojho syna. To, či Radove video Ivku potešilo, si zrejme všetky vieme domyslieť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/farma.markiza