Radovan Dulin sa bezpochyby zaradil medzi najvýraznejšie postavy prebiehajúcej 11. série reality šou Farma. Záletný východniar popri pravidelných radovánkach s modelkou Kristi Dali akosi pozabudol, že ho doma čakajú nemalé záväzky. Náladový farmár sa najnovšie dokonca odhodlal prehovoriť na tému, akú doteraz pred národom vyťahovať nechcel.

Tisíce Slovákov sa už niekoľko týždňov s nemým úžasom prizerajú na vyhrotené dianie v ostro sledovanej vidieckej usadlosti. Obrovským terčom kritiky sa stalo vyčíňanie 38-ročného zasnúbeného záchranára, ktorý si bez okolkov užíva pozornosť iných slečien.

rado kika farma

Kým Rado sa takmer každý deň zabáva v posteli s kočkou zo západu, jeho snúbenica musí doma čeliť množstvu dotazov od neznámych ľudí. Prostredníctvom internetových diskusií vyplávala na povrch informácia o tom, že východniar má z predošlého vzťahu syna, s ktorým ale neudržiava takmer žiadny kontakt.

Samotný lámač ženských sŕdc sa k háklivej téme doposiaľ vyjadril len jedinýkrát, kedy spomenul, že má dieťa, avšak detailne túto záležitosť opisovať nechcel. Utajované skutočnosti ho už stihli dohnať aj počas pobytu v súťaži, nakoľko chlapec v týchto dňoch oslavuje narodeniny.

Rado Dulin Farma

Radovan poriadne prekvapil otvorenosťou, keď sa konečne vyjadril k tomu, že by si prial “strateného” potomka po dlhej dobe znovu kontaktovať. Chlapec menom Leo má mať už 9 rokov a pri pohľade na rozpaky východniarskeho šoumena je jasné, že sa mu o minulosti nehovorí ľahko. Parťák odvážnej fotomodelky zo Senca totálne prekonal sám seba, keď sa rozhodol poslať domov emotívny odkaz, konečne objasňujúci témy, aké vo svojom vnútri očividne stále nemá úplne spracované.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza, YouTube