Pred vstupom do reality šou Farma rodina Mirky Csorbovej zrejme ani len netušila, akých vecí sa 19-ročná slečna dopustí. Svojimi se*uálnymi aktivitami tak u divákov programu spôsobuje samé pohoršenia, pričom ľudia v komentároch neobchádzajú ani jej rodičov, ktorí, samozrejme, všetko s údivom sledujú.

Už po pár dňoch na statku sa Mirka predviedla ako žena ľahších mravov, keď neváhala v posteli vystrájať so zasnúbeným Radom, pričom nadvihnutá perinka ukázala kráskinu zablúdenú ruku v kolegových trenírkach. Krátko nato ale temperamentná Košičanka pritvrdila ešte viac!

19-ročná čiernovláska podľahla šarmu Mateja Jurkoviča, ktorý sa priznáva ku práci herca pre dospelých a gigola. Kým svalnatý štyridsiatnik je tak na kamery počas intímnych chvíľ zvyknutý, problém očividne nerobili ani jeho o 22 rokov mladšej obeti – Csorbová odhodila všetky zábrany a fešákovým chúťkam sa naplno oddala. Ich spoločná noc však prekvapivo vyústila do romániku, v ktorom je očividné, že Mirka ku se*uálne mašine zahorela láskou.

farma matej mirka

Zatiaľ čo na statku si východniarka užíva radovánky s Matejom, v reálnom svete sa na jej adresu kopia samé pohoršujúce komentáre, nešetriace ani jej rodičov. Pri pohľade na jeden z nich to už zrejme Mirkin otec nevydržal a zareagoval. „Toto ste prehnali, vyprosím si takéto blbé narážky. Keby sme ako rodičia vedeli, že to nebude Farma, ale takéto svinstvo, Mirka by tam určite nebola,” vyjadril sa na Facebooku televízie Markíza Miroslav, ktorého se*uálne zábery jeho dcéry na obrazovkách určite netešia.

Pán Csorba sa, samozrejme, dočkal rôznych spätných komentárov, ktoré ho vyprovokovali ku ďalšej reakcii. ,,Najlepšie viem, aká v skutočnosti je. Vy ostatní ju hodnotíte len podľa toho, čo vidíte, resp. si namýšľate. Vždy bola, je a bude moja dcéra, ktorú budem milovať a chrániť do konca života,” znie konečný dodatok Mirkinho otca. Celú diskusiu, ktorú sa podarilo zachytiť portálu Topky.sk, si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, Facebook/TV Markíza | Foto: YouTube