38-ročný východniar Radovan Dulin sa zviditeľnil ako účastník jedenástej série markizáckej reality šou Farma, kde sa mu podarilo prebojovať až do finále. Jeden z najvýraznejších hráčov si ale napokon namiesto finančnej výhry zo súťaže odniesol lásku, nakoľko sa počas pobytu na statku zahľadel do modelky Kristíny Dali. Dvojica ostala spolu aj po vypnutí kamier, pričom po skončení šou sa obaja zaľúbenci menia na nepoznanie.

Od veľkolepého finálového večera, ktorý absolútne ovládol natešený víťaz Gabriel Sedláček, ubehol už mesiac. Viacerí bývalí markizáci stihli za túto dobu výrazným spôsobom zmeniť svoju vizáž a do tohto klubu sa najnovšie zaradil aj večne náladový Rado.

Rado Dulin Farma

Zdatný svalovec si zjavne vychutnáva rýchlo získanú slávu, keďže i jeho aktuálna podobizeň napovedá tomu, že je so svojím životom spokojný. Mladý záchranár sa neváhal odovzdať do rúk profesionálom, ktorí z neho vykúzlili celkom iného človeka.

Zosvetlené vlasy či jemne vypestovaná a upravená briadka ubrali ex-farmárovi dobrých 10 rokov, čo si všimli i pozorné fanúšičky. ,,Sa dívam, že aké decko mám v priateľoch. Vyzeráš na 18,” polichotila mu očarená slečna. ,,Rado, vyzeráš super. Ani som ťa nespoznala, normálne si omladol,” pochválila ho ďalšia. Zdá sa, že odvážny bojovník z vidieckej osady krátko pred 40-tkou nachádza svoje svieže JA, čo môže byť signálom toho, že mu láskyplný vzťah s atraktívnou fotomodelkou skutočne prospieva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rado dulin farma

Zdroj: Instagram/radovan.d | Foto: Instagram/radovan.d, kristi_dali