Cez víkend došlo v markizáckej Farme k nádhernej udalosti, ktorá po náročnom týždni priniesla odľahčenie. Okrem toho, že sa farmári museli vyrovnávať s ďalším duelom, Mirka Csorbová škaredým zranením doplatila na podráždené správanie kravy Maliny. Trápenie ale napokon vystriedala svadobná veselica, keďže sa pracanti mohli zúčastniť na spečatení lásky dvoch záujemcov o manželstvo.

Koncom minulého týždňa sa na ostro sledovanom vidieckom statku zosobášili snúbenci Danka a Michal. So svadbou ale ide ruka v ruke aj parádna hostina, kde alkohol tečie prúdom. Plné fľašky nenechali chladnými ani obľúbených farmárov – minimálne dvaja z nich sa poriadne odviazali.

Farma Rado

V priebehu divokej večernej zábavy sa známe páriky zblížili počas romantického tancovania, kedy sme mohli odsledovať vrúcne bozky Radovana Dulina a Kristíny Dali. Odvážny východniar však hranice zábavy neváhal posunúť ešte o latku vyššie, keď sa spoločne s kamarátom Martinom Mihálikom odhodlal na pánsky striptíz.

Na svoje si tak prišlo najmä ženské osadenstvo, pozorne sledujúce, ako chalani pod vplyvom alkoholických nápojov zhadzujú jeden kus odevu za druhým. Obaja hlavní aktéri tak hrdo predviedli dokonale vyrysované krivky, tehličky na bruchu a priamo v kuchyni takmer vytasili svoje najsilnejšie prednosti.

Video z bujarej oslavy si môžete pozrieť —TU—

Farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza