Sociálne siete dnes hýbu svetom a ovplyvňujú milióny ľudí. Vďaka Instagramu si niektorí užívatelia dokázali vybudovať okrem popularity aj slušnú kariéru. Svoje o tom vie Slovenka, pôvodom z Galanty, ktorá sa vďaka make-upu dokáže zmeniť doslova na nepoznanie. 

21-ročná Radka Kováčová z Galanty vystupuje na Instagrame pod prezývkou grwrady. Mladá vizážistka žijúca v Anglicku nie je na tejto sociálnej sieti ani zďaleka neznámym pojmom. Sleduje ju totiž viac ako 100-tisíc užívateľov a vďaka svojej šikovnosti môže konkurovať nejednému svetovému make-up artistovi. Jej fanúšikmi sú ľudia z celého sveta, a tak svoje príspevky komentuje výhradne v angličtine.

grwrady

Inak to nebolo ani vo videu, ktoré Radka zverejnila v novembri minulého roka. Snažila sa dievčatám poradiť, ako zamaskovať problematickú pleť so sklonom k akné. Neprajníci však na seba nenechali dlho čakať a v komentároch ju poriadne dourážali. Krutosť v tomto prípade nemala hraníc, a tak ju viacerí označili za narkomanku či príšeru z močiara. Radkine problémy s akné začali krátko po tom, ako radikálne schudla. Urážky, ktoré na jej adresu neustále pribúdali, sa jej dotkli. Podľa jej slov len chcela povzbudiť dievčatá s podobným problémom a odkázať im, aby sa zaň nehanbili. ,,Som rada, že moja mama nevie čítať po anglicky, veľmi by ju to mrzelo.“

 

Tažkú situáciu jej pomohli prekonať najmä dobrí priatelia a zdá sa, že Slovenka si už z neprajníkov ťažkú hlavu nerobí. Popularita jej prác stále stúpa, o čom svedčí aj fakt, že ju momentálne sleduje o 50-tisíc fanúšikov viac ako v čase tejto nepríjemnej udalosti. Pozrite si práce šikovnej dievčiny, ktorá robí slovenskej vizážistike vo svete skvelé meno!

grwrady

grwrady

grwrady

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram | Video: YouTube