V januári sa na obrazovkách TV JOJ spustila celkom nová vlna relácie Reštart, ktorá sa začala premenou Radky žijúcej v Nových Zámkoch. 32-ročná mamička bojovala s obezitou, pričom v čase prihlásenia sa do šou vážila neuveriteľných 140 kilogramov. Dnes sú však nadbytočné kilá minulosťou a Radka v neutíchajúcej snahe o krásnu figúru stále nepoľavuje.

Tmavovláske sa vďaka relácii Reštart podarilo zamakať nielen na postave, ale i na svojom myslení a zaužívaných zvykoch. Dvojnásobná mamina tak z programu odchádzala o 55 kíl ľahšia, čo však Radkine predstavy o dokonalej váhe stále nenaplňovalo.

Restart
Radka pred a po premene v šou Reštart

Rodáčka z východu sa teda rozhodla v ceste za vytúženými cieľmi pokračovať aj po vypnutí kamier. Jej snom bolo klesnúť pod magickú hodnotu 80 kilogramov, čo sa jej napokon aj podarilo. Hudobne nadanej Slovenke sa tak od zahájenia šou podarilo zhodiť už dohromady 65 kíl, čím sa konečne prepracovala pod vysnívanú hranicu.

,,Ešte ani raz mi nenapadlo sa na to vykašlať. Pocit, ktorý ma ženie vpred, je ten, že si môžem kupovať krásne oblečenie, milujem sa teraz obliekať a milujem aj pochvaly, čiže starú Radku už nechcem nikdy vidieť,” zdôverila sa Radka Kaletová pre portál Hitky.sk, pričom tiež dodala, že by chcela ísť ostatným ľuďom príkladom a neprajníkom dokázať, ako veľmi sa v nej mýlili. Inšpiratívna mamina, ktorá omladla o najmenej 15 rokov, dnes srší energiou a šťastím.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Radka Kaletová dnes

Radka Kaletova

Zdroj: Hitky.sk, Instagram/Radkakaletova | Foto: Instagram/TV JOJ, Radkakaletova