Východniarka Radka Kaletová sa do povedomia širokej verejnosti dostala vďaka jojkárskemu projektu Reštart, kde bolo zúfalej mladej žene umožnené poraziť najväčšieho nepriateľa menom obezita. Dnes je z tmavovlásky úplne iná osoba, dosahujúca nevídané úspechy.

Radka sa do šou o chudnutí a celkovej premene životného štýlu prihlásila s alarmujúcou váhou 140 kilogramov. Vďaka obrovskému odhodlaniu a pevnej vôli ale v závere programu odchádzala ako kočka, ktorej sa podarilo zhodiť famóznych 55 kíl.

restart joj

32-ročná Slovenka v úsilí nepoľavila ani po vypnutí kamier a naďalej pilne pracuje nielen na formovaní postavičky, ale i na udržaní výbornej kondície. Radke sa dokonca podarilo prekonať samú seba, keď sa spoločne s manželom zúčastnila ikonických pretekov “Spartan Sprint”, odkiaľ odchádzala bohatšia o nezabudnuteľnú skúsenosť.

,,Tak ľudia, mám to! Pred rokom by som nikdy nepovedala, že dokážem zdolať Spartana Sprint, dnes si môžem s hrdosťou povedať, že som na seba pyšná, a to nie som namyslená! Ale to, čo som dnes prežila, sa nevidí. Aj koleno mi na 7 km zlyhalo, ľudia sa ma pýtali, či zavolajú pomoc, ale každému som povedala, že to dám a dala som to!” pochválila sa inšpiratívna mamička, ktorá si zaslúži veľký obdiv!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

radka kaletová

Zdroj: Facebook/Radka Kaletová | Foto: Facebook/Radka Kaletová, Instagram/radkakaletova, tvjoj