Obľúbená moderátorka Aneta Parišková má za sebou mimoriadne náročný rok. Po tom, ako musela zavrieť svoju škôlku, situáciu jej ešte viac skomplikoval príchod rakoviny, ktorá ju poriadne vytrápila. Trojnásobná mamička si teda povedala, že je čas zmeniť prostredie a začať si konečne vychutnávať život mimo nemocníc a trojizbového bytu bez balkóna.

V máji minulého roku zasiahla život Anety Pariškovej rakovina lymfatického systému. Statočná blondínka vďaka náročnej liečbe a podpore milovanej rodiny svoj boj nateraz vyhrala. Počas najbližších dvoch rokov však musí chodiť každé tri mesiace na kontrolu – zatiaľ sa teda oslavovať nehodlá, aby náhodou niečo nezakríkla.

Po bolestivom období sa Anetka sebe i deťom rozhodla dopriať krajšie mesiace mimo Slovenska, kde vládnu prísne opatrenia. „V uzavretých priestoroch som za posledný rok strávila až priveľa času – doma, v nemocnici, s rúškom či respirátorom na tvári. Chýba mi čerstvý vzduch, kyslík… Teším sa z každého voľného nádychu a výdychu. Takže v súčasnosti ma leňošenie doma vôbec neláka. Naopak, túžim sa hýbať a voľne dýchať. Jednoducho žiť,“ priznala v rozhovore pre Báječnú ženu, v ktorom prezradila, že štartuje novú etapu v slnečnom Orlande. V Amerike už rodinka strávila aj veľkonočné sviatky.

K zmene prostredia určite dopomohol fakt, že moderátorkin manžel žije a pracuje v USA už takmer tridsať rokov. ,,Akurát sme sa rozhodli presťahovať z Kalifornie na Floridu,” upresnila známa mamička, ktorá sa teší z toho, že sa po stresujúcom období konečne rozptýlia i jej traja synovia.

,,Je mi ľúto, že deti zrazu začali tráviť priveľa času pri počítači a prichádzajú o normálne sociálne kontakty, o normálny školský život. Chalani boli zvyknutí každý deň športovať. Zrazu uviazli v trojizbovom byte bez balkóna. Navyše, ja som s nimi zo zdravotných dôvodov nemohla chodiť von. Bolo mi ich veľmi ľúto. Aj preto sme sa nakoniec s Mirkom rozhodli, že ich zoberieme na Floridu. Chodia tu do školy, zároveň si doma robia zadania pre slovenskú školu. Každý deň športujú, bicyklujú sa, behajú po vonku,“ Aneta priblížila život Daniela, Nathana a Gabriela za veľkou mlákou, kde sú očividne všetci šťastní a spokojní.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aneta Parišková

Zdroj: Báječná Žena | Foto: Instagram/aneta_pariskova_official