Moderátorka Lenka Šóošová prekvapila všetkých divákov Telerána naozaj nečakaným spôsobom. Jeden jediný doplnok z nej totiž urobil absolútne inú ženu a musíme uznať, že vyzerá skutočne super! :)

Lenka Šóošová, známa moderátorka TV Markíza, je známa tým, že dlhé roky takmer vôbec nemenila svoj zabehnutý image. V pondelkovom vysielaní Telerána však prišlo k zmene, ktorou prekvapila všetkých naokolo. V relácii sa totiž objavila s dioptrickými okuliarmi, ktoré jej neskutočne pristanú. Šóošová je dokonca dlhé roky verná i svojmu účesu a ani fakt, že má dve malé deti, na nej nezanechal akékoľvek proporčné zmeny. Okuliare preto divákov prekvapili, avšak, samozrejme, v pozitívnom zmysle! :)

Sympatická brunetka je dlhoročnou tvárou Markízy, ktorá je ako jedna z mála žien spájaná so značkou ,,Markíza” od jej začiaku. Najskôr tu začínala svoju kariéru ako maskérka, no neskôr dostala ponuku moderovať, čo Lenka, chvalabohu, neodmietla. Od roku 2006 je stálou tvárou markizáckeho Telerána, kde tvorí nerozlučnú dvojicu s čerstvým oteckom Romanom Juraškom.

Zdroj/Foto: Instagram/Teleráno