Šiesta séria šou Tvoja tvár znie povedome už doslova klope na dvere. Od nedele tak obľúbenú slovenskú herečku Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú budeme môcť na obrazovkách vídať nielen v relácii Inkognito či seriáli Horná Dolná, ale aj v spomínanom zábavnom projekte. V ňom sa dokonca ukáže s úplne iným imidžom!

Nie je to tak dávno, čo si slovenská herečka Kristína Tormová nechala odfarbiť vlasy na blond v čase, keď čakala svojho synčeka Alanka. Mohlo by sa zdať, že pre rovnakú premenu sa pred pôrodom nerozhodla iba Dominika Kavaschová, ktorú aktuálne taktiež zdobí svetlé háro, ale aj ďalšia kolegynka Zuzka Kubovčíková Šebová.

tvoja tvár porota
Porotcovia Tvoja tvár znie povedome – Mário Kuly Kollár, Zuzana Kubovčíková Šebová, Lujza Garajová Schrameková

Známu maminu uvidíme s platinovým účesom už najbližšiu nedeľu v Tvoja tvár znie povedome. Avšak v jej prípade ide iba o parochňu, nakoľko sa tehotná brunetka stala na malú chvíľu súčasťou kapely Lunetic. S ostatnými členmi poroty, ako Mário Kuly Kollár, Lujza Garajová-Šrameková a hosťujúcim Mariánom Čekovským sa totiž v rámci spoločného vystúpenia zmenili na legendárnych lámačov dievčenských sŕdc. Zuzke prischol práve blonďatý rebel Martin Kocián, ktorému akoby z oka vypadla! 

Lunetic
Zuzka ako Martin Kocián
Porotcovia ako členovia Luneticu

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rozhovor so Zuzkou

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial