Slovenská herečka Zuzana Mauréry nikdy nepatrila k ženám s postavou modelky, no ani nejaké to kilo navyše neuberalo z jej prirodzeného šarmu a ženskosti, ktorý z temperamentnej umelkyne vždy srší na veľké vzdialenosti. No to, ako vyzerá Zuzka dnes, je skutočne ohromujúce!

Zuzana Mauréry patrí už dlhé roky medzi naše najlepšie herečky, ktorých talent dávno prekročil hranice lacných televíznych seriálov, i keď ani tými sympatická umelkyňa občas nepohrdne. Predsa len, je to veľmi dobrá príležitosť, ako sa priblížiť aj bežnému divákovi – najnovšie v seriáli Oteckovia z dielne TV Markíza priam exceluje! Veď v jej postave ohrdnutej riaditeľky materskej školy, ktorú manžel opustil kvôli mladšej milenke, sa nájde veľa žien, ktoré si prešli podobnou životnou situáciou.

Pozorný divák si však okrem dôveryhodného stvárnenia rozvedenej ženy všimne aj to, že sympatická herečka vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým! Je očividné, že uznávaná umelkyňa prešla výraznou premenou, ktorá jej neskutočne svedčí – môže sa totiž pochváliť tip top postavičkou, vďaka ktorej môže siahnuť aj po modeloch, ktoré by si ešte pred krátkym časom neobliekla. Po nepríťažlivej psychologičke z Paneláku tak nezostalo ani stopy, za čo Zuzke tlieskame!

Takto Zuzana vyzerala v lete minulého roku…

slovenská herečka Zuzana Mauréry

… a takto vyzerá dnes!

Zuzana Mauréry v seriáli TV JOJ OteckoviaZuzana Mauréry a Vladimír Kobielsky v seriáli TV JOJ Oteckovia

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford