Známy slovenský herec prednedávnom podstúpil premenu, aká sa zrejme u mnohých jeho fanúšičiek s pochopením nestretne. Vlasatý fešák Juraj Loj je totiž dnes už minulosťou!

Juraja Loja netreba ženskému publiku nejako zvlášť predstavovať, nakoľko si ho pred pár rokmi podmanil prostredníctvom svojej úlohy Martina Roznera v seriáli Búrlivé víno. Následne však fešák zahviezdil aj v projektoch, ako Za sklom či Sestričky, pričom obrovský multitalent Juri predviedol i v šou Tvoja tvár znie povedome.

Juraj Loj

Aktuálne sa partner herečky Zuzany Kanócz venuje natáčaniu televíznej novinky Slovania, ktorá ho zrejme prinútila k radikálnej zmene. Trojnásobný otecko dal totiž zbohom svojím vlasom, aké by mu nejeden plešatý muž mohol závidieť, a prekvapil úplne vyholenou hlavou.

Tento krok pravdepodobne potešil Jurajovho kolegu Dušana Cinkotu, pre ktorého je „vykosený“ imidž typický už niekoľko rokov. „Presvedčil som Loja, aby sa dal dohola ako ja,“ napísal k spoločnému záberu známy Banskobystričan, pričom vysmiati chlapci pôsobia doslova ako bratia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Juraj Loj

Zdroj/Foto: Instagram/jurajloj, dusancinkota, Facebook/Za sklom