Na Slovensku je len veľmi málo ľudí, ktorí by nezachytili meno Nicki Minaj. Americká raperka sa totiž u nás preslávila nielen svojou hudobnou tvorbou, ale i mega škandálom so spackaným koncertom v Bratislave. Slávna speváčka s obrovským pozadím a plným poprsím bola ale pred štartom kariéry celkom obyčajná baba – ako vyzerala?

Raperku Nicki by ste na ulici určite neprehliadli – jej postava i tvár poznačená zásahmi plastických chirurgov sa postarali o to, že autorka svetoznámych hitov jednoznačne vyčnieva z davu.

nicki minaj

Kontroverzná hviezda sa ale nie vždy mohla pochváliť výrazným zovňajškom. Dievča menom Onika Tanya Maraj, čo je pravé meno 36-ročnej speváčky, sa od svojich rovesníčok nijak zvlášť nelíšilo.

Prirodzený výzor bez tony líčidiel, hnedé kučeravé vlasy alebo primeraná štíhla postava boli hlavnými črtami americkej teenagerky ešte pred nástupom na veľké pódiá. Tmavovláska sa tak po niekoľkých úpravách na plastických klinikách doslova zmenila na nepoznanie. Nech sa páči, pozrite si fotky Nicki Minaj z minulosti ešte pred radikálnou premenou celkovej vizáže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nicki Minaj

Nicki Minaj

nicki minaj

Nicki Minaj

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/nickiminaj