Tereza Mašková je česká speváčka s neskutočne obrovským talentom. Aj vďaka tomu sa stala aktuálnou víťazkou posledného ročníka populárnej šou Superstar. Od ukončenia súťaže však už mladá hudobníčka stihla zmeniť svoj vzhľad natoľko, že sa zo slušnej slečny stala poriadna dračica. Tentokrát ale opäť všetkých poriadne prekvapila!

Tereza už stihla svojím extravagantným lookom pritiahnuť na seba nemalú pozornosť. Ružovovlásku dokonca oslovila aj spoločnosť zaoberajúca sa predajom spodnej bielizne, ktorá s ňou nafotila pikantné zábery. Tie sa však u fanúšikov speváčky s pochopením nestretli, nakoľko tento počin ohodnotili dosť negatívne.

tereza maskova

Podľa najnovšej fotografie zverejnenej na profile Maškovej môžeme ale vidieť, že aj ružová hriva je už minulosťou. Víťazka Superstar totiž radikálne zmenila imidž a svoje vlasy si zafarbila žlto-zeleným odtieňom. A ako na tento zvláštny krok reagujú jej priaznivci?

Kým niektorým sa zdá byť Terezina premena bombová, pričom ju tak trošku prirovnávajú k Báre Basikovej, druhá strana je rozhodne proti. “Si škaredá s tými žltými vlasmi,” odkazujú Superstaristke kritici. Nech sa páči, názor si utvorte sami.

                    Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                    ho — TU —

tereza maskova

Zdroj:Instagram/terezaa.maskova | Foto: Instagram/terezaa.maskova, Facebook/TerezaAnnaMaskova-fanpage

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.