Dominika Kavaschová ešte stále hviezdi na obrazovkách Markízy ako bláznivá postava Sisy, ktorá sa v seriáli Oteckovia aktuálne snaží opantať srdce veterinára Tomáša. V skutočnosti sa však herečka už takmer tri mesiace na pľaci neobjavuje, pripravuje sa totiž na rolu mamičky.

Diváci Oteckov sa musia zmieriť s tým, že sa čoskoro budú lúčiť s obľúbenou Sisou. Jej krásna a vtipná predstaviteľka si od decembra užíva materskú dovolenku, ktorú si sem-tam spestruje so svojimi kamarátkami, či už točením videí alebo spevom. Dominika Kavaschová totiž spolu s kolegynkou Andreou Bučko vydali nedávno CD s názvom Morena.

Najnovšie sa však budúca mamička rozhodla, že ešte pred príchodom dieťatka stihne zmenu imidžu, ktorá sa zaraďuje medzi tie radikálnejšie. Z kučeravej brunetky sa tak dva mesiace pred pôrodom stala blondína.

,,Počkaj! Ty si si farbila tehotná vlasy???? Ty budeš mať žlté dieťa, Dominika!!!!!!!!” Košičankinu snímku s novým účesom vtipne okomentovala známa herečka a spisovateľka Kristína Tormová. A že svetlejšia farba televíznej a divadelnej hviezde fakt sekne, dokazujú i zábery, ktoré Dominika zverejnila v rámci Instastories.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa, oteckovia.markiza