Jennifer Lopez vychováva 13-ročné dvojičky, ktoré má so spevákom Marcom Anthonym. Dcéra Emme Maribel vyzerala donedávna rovnako ako svetoznáma diva, keď ešte na sebe nemala rôzne úpravy. Teraz však tínedžerka brázdi ulice s úplne iným imidžom.

52-ročná J. Lo sa posledné mesiace v médiách skloňovala najmä v súvislosti s jej staronovým vzťahom s hercom Benom Affleckom. Fanúšikovia sú z obnovenia ich lásky nadšení a dvojici úprimne fandia. Radosť zo šťastia populárnej herečky a speváčky majú aj jej deti, s ktorými sa Jennifer snaží tráviť každú voľnú chvíľu.

Obdivovaná kráska pravidelne zverejňuje na Instagrame fotografie s dcérkou Emme Maribel, na ktorých sa nedalo prehliadnuť, že má o poriadny kus skrátené vlasy. Na snímkach od paparazzi fotografov ale možno vidieť, že dĺžka účesu nie je jediná zmena vo vizáži mladej slečny. Školáčka si totiž svoje hnedé vlny zafarbila na modro-zeleno, pričom v rámci obliekania pričuchla k retro štýlu. Nuž Emme už nie je žiadne malé dievčatko, čo potvrdzuje aj jej nový rebelantský imidž.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Premena Emme Mariibel

Zdroj/Foto: Instagram/jlo, Twitter