Ráchel Karnižová si môže opäť užívať päť minút televíznej slávy. Ešte predtým, než sa predviedla s vareškou v ruke v relácii Bez servítky, si vyskúšala módnu šou Nákupné maniačky. Tá konečne dorazila na obrazovky JOjky, kde v pondelok ohnivá kráska predstavila svoj pestrý šatník.

Nová séria Nákupných maniačok odštartovala síce iba tento týždeň, no jej natáčanie prebiehalo približne pred rokom. V tom čase mala Ráchel 20 rokov a po svojom boku úplne iného priateľa než dnes. V súčasnosti totiž tvorí pár so známym moderátorom, spevákom a glosátorom Farmy Xtra Tomym Kottym.

rachel

Predtým, než sa talentovaná módna dizajnérka vybrala do nákupného centra vyskladať svoj outfit na tému prvý dojem, divákom predviedla, čo ukrýva jej šatník. Od extravagantnejších modelov z vlastnej kolekcie prešla ku kabelkám, medzi ktorými nechýbali ani kúsky tých najluxusnejších značiek. Avšak len naoko. Ráchel totiž na rovinu priznala, že ide len o verné napodobeniny.

,,Všetky moje kabelky sú fejk. Čo som zvedavá, že či baby budú vedieť. Ale celkom sa vyznám v tom, ako zohnať dobrý fejk. Podľa mňa veľa ľudí toto zhejtuje, ale keď sa priznám, tak je to v pohode,“ neštítila sa otvorene povedať pri tom, ako na kameru ukazovala taštičky „Louis Vuitton“ či „Dior“. Nuž, týmto si influencerka u diváčok určite získala sympatie, nakoľko mnohé instagramové krásky by o pôvode svojich „hodnotných“ úlovkov radšej pomlčali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ráchel a jej kabelky

Zdroj/Foto: Joj.sk