O vzťahu Ráchel Šoltésovej sa verejnosť dozvedela až vďaka internetovej relácii Level Lama, kde v prvej polovici roka mladá herečka moderátorovi Sajfovi priznala, že tvorí pár s Lukášom Dózom. To je ale minulosťou, obaja umelci už randia s niekým iným.

Kedy došlo k rozchodu Ráchel a Lukáša, je zahalené rúškom tajomstva. Predstaviteľka lekárky Sone v seriáli Druhá šanca však nedávno v šou Neskoro večer priznala, že Dóza je už v pasé, pričom novú lásku našla vo svojom zubárovi

Ani 34-ročný herec, ktorý v minulosti tvoril sedem rokov pár s Dominikou Kavaschovou, nezaháľa. Redakcia portálu Topky.sk ho už viackrát prichytila v spoločnosti ďalšej krásnej herečky Diany Klamovej – tá má taktiež za sebou čerstvý rozchod s kolegom. Reč je o Dariusovi Kočim, s ktorým sa ale stále stretáva na natáčaní seriálu Nemocnica.

koči a klamova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 „Ste nás dostali. Áno, pred cca rokom som ju doučoval hranie na zobcovú flautu kvôli jej kastingu skrz modeling a potom sme šli asi po mesiaci spolu do Turčianskych Teplíc na pobyt a začali sme sa viac stretávať. Teraz to tak pomaly nechávame ísť svojou cestou a pomaly sa zbližujeme. Nechcem ale prezrádzať viac,“ uviedol pre Topky.sk Lukáš, ktorého aktuálne vídať na Jojke ako kňaza v seriáli Hranica.

Zaujímavosťou je, že aj Diana, aj Dózova ex Ráchel sa zviditeľnili vďaka markizáckemu projektu Pán profesor, kde dievčatá hrali najlepšie kamarátky a dokonca sedeli v jednej lavici.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, tvjoj, samvelkydoza/dasasimekova