Martin Rausch (41) sa po odvysielaní poslednej epizódy šou Tvoja tvár znie povedome opäť stiahol do mediálneho úzadia. Sympaťák, známy pod umeleckým menom Pyco, sa však najnovšie ukázal po boku známej modelky!

Hoci sa Pyco aktuálne nezúčastňuje natáčania žiadneho väčšieho televízneho projektu, jeho fanúšikovia sa môžu tešiť z pravidelných videí na sociálnej sieti. Martin sa totiž venuje “online vareniu” na YouTube, kde prezentuje myšlienku, že aj vegetariánske jedlá sa dajú pripraviť s chuťou.

Známy moderátor sa o svojom súkromí príliš nevyjadruje, a tak je otázne, či sa jeho status aktuálne pohybuje okolo slova zadaný/slobodný. Najnovšie sa však objavil na českom odovzdávaní cien Global Social Awards v Prahe, kde robil spoločnosť úspešnej modelke Karolíne Kurkovej (35).

Pyco sa na honosnej udalosti ukázal v štýlovom obleku doplnenom čiernou kravatou, a tak stavil doslova na istotu. Karolína sa ako moderátorka celého večera nenechala vôbec zahanbiť a na červenom koberci predviedla ešte červenší outfit, pričom nevynechala ani trendy kožené nohavice. Musíme uznať, že im to spolu naozaj pristalo, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/KarolinaKurkova, YouTube