Prednedávnom divákov Markízy potešila informácia o tom, že sa obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome na jeseň opäť vráti na obrazovky. Čo však v radoch fanúšikov vyvolalo rozporuplné reakcie, bol oznam o výmene moderátora. Mnohí sa preto pýtajú – prečo sa Martin Pyco Rausch v piatej sérii neobjaví!

Martin Rausch to s populárnou šou Tvoja tvár znie povedome ťahal od úplného začiatku, pričom u Slovákov patrí vďaka svojej charizme, prirodzenosti, humoru a intelektu rozhodne k najobľúbenejším moderátorom. Informácia o Pycovej neúčasti v pripravovanej sérii tak u fanúšikov vyvolala poriadne sklamanie.

pyco

Avšak o osude známeho fešáka rozhodol on sám, nakoľko pred moderovaním úspešného projektu uprednostnil niečo omnoho skromnejšie. „Pretože sa intenzívne venujem nakrúcaniu videoreceptov na sociálnych sieťach a spomaľujem tempo,“ Pyco pre Nový čas uviedol dôvod, prečo po štyroch sériach Tvojej tváre tentokrát ponuku od Markízy odmietol.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým Rausch sa teda bude pred kamerou zvŕtať v kuchárskej zástere s vareškou v ruke, na jeho post zasadne nemenej známy moderátor Martin Nikodým, ktorý si v minulej sérii vyskúšal aj rolu účinkujúceho. Sympatický blonďák prijal šancu takmer okamžite, keďže sa mu s daným programom spájajú samé úžasné spomienky – zároveň si je vraj vedomý toho, že sa porovnávaniu určite nevyhne.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/Tvoja_tvar_znie_povedome, Facebook/PYCO