Neskutočná podoba! Presne tieto slová vám ako prvé napadnú, keď porovnáte archívnu snímku moderátorky Zlatice Puškárovej z detstva a podobizeň jej mladšieho syna Adamka. Roztomilý blondiačik je vernou kópiou slávnej maminy, keď bola ešte približne v jeho veku.

Hviezda markizáckeho spravodajstva oslávila pred pár dňami 43. narodeniny, ďakujúc za každé požehnanie, akého sa jej v živote dostalo. Manželka kolegu Patrika Švajdu je nielen úspešnou televíznou stálicou, ale taktiež hrdou dvojnásobnou maminou detí, ktoré rodičovské gény rozhodne nezaprú. Kým starší Leo sa podal viac na otca, jeho trojročný braček je celá mamina!

Patrik Švajda synovia

Známa blondínka vytiahla fotografiu z dávnejších čias, keď bola ešte malým rozkošným dievčatkom. ,,Tak ide čas… Ďakujem za krásny život, za všetky vaše priania… Urobili mi pekný narodeninový deň,” Zlatka neskrývala radosť i dojatie z priazne fanúšikov.

Ľúto za tým nevinným plavovlasým dievčatkom jej byť určite nemusí, keďže sa na jeho živú kópiu pozerá každý deň – mladšia ratolesť obľúbených markizáckych manželov je totiž jej originálnym “vydaním” v chlapčenskej verzii. Adamko akoby mame z oka vypadol, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

puškarova dieťa

Zdroj|Foto: Instagram/Zlaticapuskarova