Manželia Patrik Švajda a Zlatica Puškárová tvoria pár už dlhé roky a zároveň sú rodičmi dvoch spoločných synov. Zaľúbenci sa spoznali v práci, kde sa dodnes takmer denne stretávajú. Niekedy sa ale stane, že sa musia pred kamery spoločne posadiť po vzájomných konfliktoch, čomu môže napovedať drobné detaily.

Napriek tomu, že markizáci väčšinou pôsobia ako zohratá dvojica, aj medzi nimi to v súkromí občas zaškrípe. Na občasných partnerských hádkach síce nič zvláštne nie je, no oni dvaja majú sťaženú situáciu, keďže sa dlhodobo schádzajú na jednom pracovisku.

Televízne noviny

Patrik so Zlaticou sú divákom na očiach takmer každý večer v rámci spravodajskej relácie Televízne noviny. Keď si ale ponesú z domu nejaké spory, okamžite sa to dá spozorovať. 48-ročný televízny moderátor odhalil v rozhovore pre Rádio Jemné, aké správanie dokáže ich súkromné roztržky prezradiť.

„No to sa bežne stáva. My máme taký rituál, že keď sme pohádaní alebo keď máme tichú domácnosť, tak na začiatku Televíznych novín sa na seba nepozeráme a ani na konci. Robíme niečo s papiermi alebo tak,” Švajda prezradil malé ,,rodinné tajomstvo“.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

puškarova švajda televizne noviny

Zdroj: Rádio Jemné | Foto: Instagram/Zlaticapuskarova