Dara Rolins pred viac ako tuctom rokov priviedla na svet svoju jedinú dcéru, ktorú má s českým hudobníkom a ex partnerom Matějom Homolom. Z maličkej princeznej sa však už stala veľká slečna – speváčka sa rozhodla povedať, aké je správanie Loly v problematickom období puberty. 

Už je to celá dekáda, čo sa muzikantnský párik Dara Rolins a český hudobník Matěj Homola nadobro odlúčili. Zo vzťahu im ale ostala spoločná dcérka Laura alias Lola, kvôli ktorej dokázali bezpredmetné problémy zahodiť za hlavu a naďalej udržiavať krásne puto.

Princeznička obľúbenej speváčky, pochádzajúcej zo Slovenska, pomaly dospieva, čo občas Darinku prinúti zamyslieť sa nad tým, ako jej Lola rastie pred očami. So svojimi pocitmi sa opäť neváhala podeliť s fanúšikmi. ,,Ja som si zase uvedomila, jak rýchlo tie naše detičky rastú. 12 rokov života, ktoré sú vďaka nej o toľko krajšie, zmysluplnejšie a zäbavnejšie, čím ďalej tým viac,” napísala v úvode príspevku atraktívna interpretka, ktorá sa ďalej netajila tým, ako ju okolie desí problematickým chovaním adolescentov počas dospievania.

,,Všetci ma strašia pubertou, ktorá zrejme dokáže zamiešať karty v rodine a čert vie, či aj nezamieša. Ale v tej našej, ani u mňa ani segry, žiadne dramatické zmeny neprebiehali, čo samozrejme, nemusí ešte nič znamenať,” rodená Bratislavčanka spomína na obdobie svojho vývoja. A ako na známu mamičku pôsobí jej 12-ročná slečna?

,,Aktuálne máme doma to najkúzelnejšie stvorenie. Žieňa, ktoré ma dokáže svojím uvažovaním milo prekvapiť aj dojať. A tým, jak už občas niečo zahlási, regulérne rozosmiať. A navyše ju ešte stále baví tráviť voľný čas so mnou, aj keď si môže dobrovoľne, bez mučenia vybrať. Tak si prajem, nech jej tento zdravý úsudok ešte dlho vydrží,” vyspovedala sa slávna blondínka sledovateľom na Instagrame.

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi