Niektoré veci robíme takpovediac automaticky a ani si ich neuvedomujeme. Voňavú šálku kávy dozaista miluje nejedna z vás. Zamýšľali ste sa však už niekedy nad tým, čo robíte po zamiešaní kávy s lyžičkou? Tento nevedomí zvyk o vás prezradí viac, ako si myslíte.

 

1. Zamiešate si kávu, cinknete lyžičkou o tanierik a necháte z nej odkvapkať zvyšky kávy

Hlasné cinknutie lyžičky naznačuje, že ste dominantná osobnosť, ktorá si vyžaduje pozornosť. Tento čin zároveň vypovedá aj o vašej precíznosti a puntičkárstve. Pred položením kávovej lyžičky na tanierik potrebujete mať istotu, že zvyšky kávy sú z nej skutočne preč. Toto nepatrné gesto však prezrádza, že v sebe potláčate hnev a stres. Skúste trošku zmierniť tempo.

2. Kávovú lyžičku oblížete a až potom ju odložíte na tanierik

Toto gesto vypovedá o tom, že ste veľká pôžitkárka a život si dokážete naplno vychutnať. Ste pozitívne naladená a na veci sa pozeráte z lepšej stránky, ako ich vnímajú iní. Máte však strach, že by vám v živote mohlo niečo uniknúť a často ľutujete to, čo ste už nestihli zažiť. Ste ľudská a priateľská. Rozhodne nepatríte medzi hanblivky. Dávajte si však pozor na oblizovanie lyžičky na verejnosti, znamená to aj záujem o flirt.

3. Lyžičku necháte ponorenú v šálke kávy

Ak patríte medzi ľudí, ktorí po zamiešaní kávy lyžičku nechávajú v šálke, potrpíte si na istote a pohodlnosti. Skôr, ako niečo urobíte, si to poriadne premyslíte a zbytočne sa nepúšťate do rizika. Najradšej sa skrývate v dave a na okolie pôsobíte uzavreto. Ste však veľmi empatická a priateľská.

Tak čo dámy, čo robíte s lyžičkou vy?

Foto: Pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.