Kedysi úplne bežné, v súčasnosti rarita. Väčšina dvadsiatnikov v dnešnej dobe o rodičovstve absolútne neuvažuje a umelec Matúš Kolárovský nebol výnimkou. Život mu to však zariadil inak a mladá hviezda je už takmer rok otcom dcérky Ney, ktorú má so speváčkou Veronikou Nízlovou.

Matúš sa netají tým, že s Veronikiným tehotenstvom nepočítal. Správa o očakávaní bábätka mu spôsobila poriadny šok a strach o to, čo bude ďalej. Aj preto trvalo tri mesiace, kým sa odhodlal potvrdiť informáciu, že je Neiným oteckom skutočne on.

matus kolarovsky

Yael to mal o to ťažšie, že je verejne známy, pričom Veronika Nízlová je súčasťou šoubiznisu už viac ako 20 rokov. V neľahkej situácii tak musel čeliť ešte aj mediálnemu tlaku, na ktorý dovtedy zvyknutý nebol. ,,Keď to vybuchlo a každý to riešil, vtedy som prvýkrát pocítil temnú stránku tohto sveta,“ uviedol spevák a herec v podcaste Snami Extra, kde následne odhalil, že ho dané obdobie doviedlo až k psychológovi. 

,,To je tá najväčšia pi*ovina na tom celom, že vlastne sa nestalo nič zlé. Že stala sa len krásna vec. Stala sa že super vec, to je to. Stala sa super vec a potom to prišlo do takého toho, že naraz všetcí tí ľudia z toho okolia, alebo z toho sveta, začali byť takí skeptickí. Takí že ‚kokos, môžem sa ho na to vôbec spýtať?‘. Nikto mi vlastne ani nepogratuloval do dnešného dňa,“ priznal miláčik dievčat, ktorý sa už dnes k rozkošnej Neuške hrdo hlási. Celý rozhovor s Matúšom Kolárovským o otcovstve nájdete v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/Oski Barami, Instagram/matuskolarovsky