Spevák Pak Čä-sang, viac známy pod umeleckým menom PSY, vydal nový singel s názvom Daddy. Čo myslíte, bude sa opakovať jeho fenomenálny úspech z roku 2012?

Prvá skladba, ktorá priniesla juhokórejskému spevákovi úspech, sa volala Gangnam style. Počítadlo sa pri spomenutom klipe na kanále Youtube zastavilo na neuveriteľnom čísle 2 464 874 578 a rozbilo ho. Rekordná sledovadonosť tohto videoklipu prelomila maximálnu hodnotu počítadla, s čím zriaďovatelia Youtube nepočítali. Pod videom sa do dnešného dňa nezobrazuje skutočné číslo všetkých zhliadnutí. PSY týmto videoklipom doslova zblbol nielen počítací systém, ale aj celú spoločnosť.

V týchto dňoch prichádza 37-ročný umelec s novou hitovkou, ktorá sa stáva vhodným adeptom na prekonanie vlastného rekordu. Videoklipom už tradične nesklamal. Objavujú sa v ňom mnohé aburdné scény a nechýbajú ani tančeky, ktoré bude dozaista napodobňovať celá planéta, ako tomu bolo pri hite Gangnam style.

Šikovnému uchu určite neujde fakt, že singel sa miestami podobá na hit od Will.I.Am-a, ,,I Got It From My Mama”. Práve tento americký producent pomáhal Kórejčanovi pri spomínanej skladbe ,,Daddy”. Dosť bolo slov, poďte sa pozrieť na singel, ktorý sa bude určite hrať na nejednej horšej slovenskej diskotéke. :)

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.