Mnohé z vás by pre svojich štvornohých miláčikov urobili čokoľvek. Ale čo je veľa, to je veľa! Americká hviezdička Paris Hilton je svojimi psami doslova posadnutá. Pozrite sa, aké impérium im vybudovala.

Aj váš psík spáva v búde, v pelechu alebo nebodaj vo vašej posteli? V tom prípade mu nasledujúce fotografie radšej neukazujte. Psy Paris Hilton žijú v prepychovom kráľovstve, o akom sa vám ani nesnívalo.

Rozmaznaná blondínka sa nedávno na sociálnej sieti Instagram pochválila honosným sídlom, ktorým mnohým závistlivcom vytrela zrak. Svojich psíkov miluje a rozmaznáva natoľko, že im dala vybudovať poschodovú vilu s balkónmi, ktorá pripomína luxusné sídlo bohatej smotánky. Len máloktorý priemerne zarábajúci človek si môže dovoliť podobné bývanie. No uznajte samé, nemajú luxusnejšie sídlo ako vy? Je to vôbec ešte normálne alebo to už hraničí s chorobou?

Another beautiful day at the #DoggyMansion. 💖

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

#TrueLove 😍

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.